Par mums

Esam strauji augošs elektromateriālu ražošanas un vairumtirdzniecības uzņēmums ar ražotni un noliktavu Rīgā. Veiksmīga sadarbība gan ar lielākajiem, gan mazākiem elektromateriālu un būvniecības veikaliem, kā arī elektromontāžas uzņēmumiem pierāda SIA "MRT" kā uzticamu un izdevīgu partneri elektromateriālu piegādes jomā.

Ražošana:

2000 sērija - IP20 zemapmetuma un virsapmetuma slēdžu un kontaktligzdas ar klasisku dizainu, pieejama baltā un krēmkrāsā.

2001 sērija - IP20 zemapmetuma slēdžu un kontaktligzdas ar modernu dizainu, pieejama 5 krāsās - balts, krēmkrāsas, platīna, alumīnija vai grafīta.

IP44 sērija - IP44 virsapmetuma slēdžu un kontaktligzdas mitrām telpām un ārtelpām. Elegants un funkcionāls dizains, pieejams baltā vai pelēkā krāsā.

Montāžas kārbas - Ražojam gan zemapmetuma (betona un reģipša sienām), gan virsapmetuma kārbas.

Kontaktligzdu bloki - Komplektējam visdažādāko kombināciju kontaktligzdu blokus un būvlaukuma sadalnes līdz 125A gan pēc tipveida shēmām, gan pēc individuāla pasūtījuma. Plaša komplektējošo elementu noliktava ir par pamatu ātrai pasūtījumu izpildei.

 

Vairumtirdzniecība:

Elektromateriāli - Galvenais SIA "MRT" vairumtirdzniecības virziens. Plašs zemsprieguma elektromateriālu klāsts no atpazīstamiem ražotājiem - Hager, ETI, SCAME, Elektro-Plast, SEZ, Zamel, Chint, Malpro, UNI-T u.c.

Citas preces - Papildus elektromateriāliem, vairumtirdzniecībā piedāvājam arī tādas preču grupas kā Abrazīvie materiāli, Instrumenti, Mājai un dārzam, Mēbeļu furnitūra, Saimniecības preces, Sports, tūrisms un atpūta.

 

Pakalpojumi:

Plastmasas detaļu liešana - Pieredzējuši speciālisti un plastmasas spiedliešanas iekārtu parks, ļauj nodrošināt Jūsu plastmasas detaļu izgatavošanu no dažādiem materiāliem, kā ABS, PA6, PE, PP, PC, PBT, TPE u.c.

Štancēšana - Piedāvājam metāla detaļu štancēšanu. Arsenālā ir preses ar 10 līdz 63 tonnu spēku, piedāvājot plašu štancējamo detaļu diapazonu.

Plastmasas spiedformu un štancēšanas presu projektēšana - Speciālisti ar pieredzi vairāk kā 100 dažādu formu un presu varēs konsultēt un izstrādāt optimālāko risinājumu. Izstrādājam dažādas sarežģītības gan vēlamās detaļas 3D modeļus, gan spiedformas un presformas projektus.

Plastmasas spiedformu un štancēšanas presu izgatavošana - Piedāvājam izgatavot plastmasas spiedformas un štancēšanas preses pēc rasējumiem.

Montāža - Piedāvājam izgatavoto detaļu montāžu, iepakošanu un fasēšanu.

 

Mazumtirdzniecība:

Privātpersonas var iegādāties produktus mūsu jaunajā mazumtirdzniecības lapā - latelektro.lv

 

REKVIZĪTI:

SIA "MRT"

Juridiskā adrese:
Lapsu iela 6, Rīga, LV-1035

Reģ. Nr.: 44103124964
PVN Nr.: LV44103124964
Banka: Citadele banka AS
SWIFT kods: PARXLV22
IBAN (EUR): LV40PARX0022666690001

 

 

 

RAŽOŠANA                                                                              VAIRUMTIRDZNIECĪBA                                       METĀLAPSTRĀDE

+371 26231949, info@mrt.lv
Copyright © 2014 SIA "MRT". Visas tiesības aizsargātas.
SIA MegaSoft - fantastiskās mājas lapas izveide